Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. sprzedaży e-Commerce i B2B

CANNA HEMP LAB sp. z o.o.O firmie

2 500‐4 000 zł brutto / mies.
Rekrutacja zdalna

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

      Jesteśmy producentem oraz dystrybutorem produktów pochodzenia konopnego, a do klientów docieramy drogą on-line - prowadząc kilka marek w tym m.in www.fullspectrum.pl. Prowadzimy ciągłe prace badawczo-rozwojowe wspólnie z naukowcami z państwowych uczelni i jednostek badawczo-rozwojowych. Nieustannie poszukujemy innowacyjnych rozwiązań, aby móc odpowiadać na potrzeby naszych Klientów.

   Projekt nasz powstał w Polsce, ale doświadczenia biznesowe to nic innego jak wielokulturowa mieszanka nowocześnie myślących osób i ich doświadczeń na rynku międzynarodowym.

    Jeżeli jesteś osobą zmotywowaną, zależy Ci na rozwoju swojej kariery, pragniesz rozwijać się pod nadzorem doświadczonych managerów -  dołącz do naszego zespołu sprzedażowego już teraz ...

ZADANIA:

  • Prowadzenie aktywnych działań sprzedażowych i akcji marketingowych.
  • Obsługa klientów telefoniczna, e-mail oraz chat
  • Nawiązywanie współpracy z partnerami biznesowymi B2B
  • Współpraca wew. z osobami odpowiedzialnymi za produkcję, operacje i administrację.
  • Koordynowanie obsługi współpracy z klientami B2B.

WYMAGANIA:

  • Osoby w trakcie studiów lub z wykształceniem wyższym.
  • Znajomość narzędzi CRM, ERP, MS OFFICE etc..
  • Dobra dykcja ze zdolnościami to sprawnej komunikacji.
  • Biegła znajomość języka polskiego,
  • Biegły angielski lub niemiecki + 1 inny język obcy.
  • Zachęcamy do napisania listu motywacyjnego.
  • Otwartość na zdobywanie nowych umiejętności.
  • Mile widziane: zainteresowania i pasje, zdrowy tryb życia.

Oferujemy pracę w biurze kategorii A w spokojnej, ale dynamicznej atmosferze z dostępem do standardowych narzędzi pracy.  Pracujemy 8 godzin dziennie od poniedziałku do piątku w elastycznym przedziale godzinowym 8-20. Po okresie próbnym kandydat może liczyć na udział w programie benefitowym dla naszych pracowników.

Podejmij wyzwanie i rozwijaj swoje umiejętności! Zadbaj o swoją przyszłość!

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy