Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy specjalista ds. sprzedaży E-Commerce i marketingu dla www

"TORA-ZAJDEL II" Sp. z o.o.

  • Kliczkowska 41, Świdnica
    Świdnica, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Kliczkowska 41

Świdnica

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna sprzedaż za pośrednictwem mediów społecznościowych oraz obsługa kanałów społecznościowych (Facebook, Instagram, YouTube, Tiktok).

  • Tworzenie treści marketingowych (m.in. przygotowywanie opisów sprzedażowych produktów zgodnych ze standardami SEO, przygotowanie mailingów, newsletterów, tworzenie bloga, itp.).

  • Prowadzenie akcji promocyjnych i reklamowych.

  • Tworzenie i realizacja strategii marketingowej i wizerunkowej firmy.

  • Badanie i raportowanie skuteczności kampanii promocyjnych i marketingowych skierowanych do klientów detalicznych.

  • Kompleksowe zarządzanie procesami e-marketingu wspierającymi sprzedaż B2C.

  • Zbieranie i analiza danych dotyczących ruchu na stronie www oraz aktualizacja treści.

  • Tworzenie grafik na potrzeby www i social media.

  • Śledzenie trendów wśród konkurencji.

  • Współpraca z innymi działami firmy w zakresie realizowanej strategii e-commerce.

  • Dbanie o spójność komunikacji we wszystkich działaniach.

  • Pozyskiwanie pozytywnych opinii od kupujących.

  • Realizacja założonych planów sprzedaży.

  • Terminowe i sumienne wykonywanie zadań powierzonych przez Zarząd.

  • Wykonywanie innych czynności zleconych przez przełożonych związanych z rozwojem firmy.

Nasze wymagania

  • praktyczne doświadczenie w prowadzeniu projektów w obszarze social media;

  • praktyczne doświadczenie z realizacji kampanii marketingowych;

  • biegła znajomość języka polskiego;

  • lekkie pióro i umiejętność tworzenia angażujących tekstów;

  • samodzielność, kreatywność, zmysł estetyczny i komunikatywność;

  • umiejętność łączenia pracy przy kilku projektach równocześnie;

  • rozumienie zagadnień związanych z SEO i optymalizacją treści;

  • znajomość narzędzi Google Analytics, Google Ads;

  • samodzielność w realizacji powierzonych zadań;

  • praktyczna umiejętność tworzenia grafik reklamowych

To oferujemy

  • Stanowisko pracy gotowe od zaraz

  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy

  • Umowę o pracę

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00

Tora Zajdel II Sp. z o.o. istnieje od 1993 roku. Zajmujemy się hurtową sprzedażą części ,ogumienia do rowerów oraz sprzedażą rowerów. Nadrzędnym celem firmy zawsze było i jest zaspokajanie potrzeb naszych klientów i pomoc w rozwiązywaniu ich problemów. Jesteśmy twórcami marki NEXELO, TRC. Rozwijamy się dynamicznie obsługując duże hurtownie rowerowe oraz sklepy branżowe. Potrzebujemy osobę zaangażowaną, umiejącą dostosować się do zmiennego środowiska pracy i potrafiącą pracować w zespole.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą działalnością na stronie internetowej https://www.tora-zajdel.com.pl/

Przewiń do profilu firmy