Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży Eksportowej

  • Bielsko-Biała, śląskie
  • Specjalista
  • 08.11.2018
  • Ważna jeszcze 17 dni (do 08.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    MDM NT Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej poszukuje kandydata/kandydatkę na stanowisko:
    (obszar działania: Europa Zachodnia)

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe – kierunek ekonomiczny lub techniczny
    • znajomość pakietu MS Office ( Excel )
    • wysokie zdolności analityczne
    • operatywność, kreatywność, inicjatywa oraz skuteczność działania pod presją czasu
    • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne oraz nastawienie na klienta
    • dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów za granicę
    • biegła znajomość języka angielskiego lub języka niemieckiego
    • znajomość innego języka będzie dodatkowym atutem
    • prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • atrakcyjny system wynagrodzeń
    • szkolenia produktowe i sprzedażowe
    • merytoryczne wsparcie na początku kariery handlowca
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • stabilność zatrudnienia
    • narzędzia potrzebne do wykonywania pracy na powyższym stanowisku

    Opis stanowiska:

    • pozyskiwanie i obsługa istniejących klientów
    • realizacja założonej polityki sprzedażowej Firmy
    • budowanie trwałych relacji z klientem
    • uczestnictwo w targach
    • współprowadzenie uzgodnionych projektów
    Aplikacje kandydatów z klauzulą wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesyłać wyłącznie za pośrednictwem przycisku APLIKUJ.

    Więcej o nas: www.mdmnt.com
    W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
    W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."