Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. sprzedaży i marketingu

ChM sp. z o.o.

  • Lewickie (pow. białostocki)

    Lewickie (pow. białostocki), podlaskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z klientami zagranicznymi (negocjacje handlowe, ofertowanie, realizacja zamówień oraz dostaw eksportowych, stały kontakt z klientem)

  • obsługa klienta podczas wizyt w siedzibie firmy

  • wyjazdy biznesowe do klientów

  • uczestnictwo i rezprezentacja firmy w branżowych eventach międzynarodowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • biegła znajomość języka angielskiego (dodatkowym atutem będzie język hiszpański lub francuski)

  • znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)

  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

  • gotowość do podróży zagranicznych

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia (podstawa plus nagroda)

  • wzniesiesz swoje kompetencje na wyższy poziom

  • komfort pracy z osobami, które wyróżnia pozytywna energia, uśmiech i podobne doświadczenia zawodowe

  • stałą integrację wewnątrzzakładową – imprezy integracyjne oraz działowe

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

Inne:

  • firma ma siedzibę 6 km od Białegostoku, z dojazdem komunikacją miejską, pierwsza strefa (autobusy dostosowane do godzin pracy)

Aplikacje (CV i list motywacyjny) prosimy przesyłać za pomocą formularza dostępnego pod przyciskiem APLIKUJ

Przedsiębiorstwo ChM sp. z o.o. projektuje, wytwarza oraz dystrybuuje systemowe rozwiązania dla traumatologii i ortopedii we współpracy ze specjalistami medycznymi na całym świecie. Zatrudniamy ponad 400 osób. Wszyscy nasi pracownicy biorą aktywny udział w produkcji i dystrybucji wyrobów ChM. Wierzymy, że ścisła współpraca inżynierów i pracowników produkcji, zlokalizowana w jednej fabryce, owocuje najwyższą jakością implantów i instrumentariów medycznych.

Przewiń do profilu firmy