Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta - infolinia

E.ON Polska Operations Sp. z o.o

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Włodarzewska 68

Ochota

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • telefoniczna Obsługa Klientów (infolinia przychodząca)

  • informowanie Klientów o aktualnych ofertach

  • sprzedaż produktów

Nasze wymagania

  • jesteś urodzonym sprzedawcą :)

  • I CAN and I DO – podejście, że się da!

  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu relacji

  • odpowiedzialność za swoje cele i działania

Mile widziane

  • doświadczenie w obsłudze klienta

  • znajomość rynku energetycznego

To oferujemy

  • premię sprzedażową wypłacaną co miesiąc

  • dwie dodatkowe premie w roku

  • kartę żywieniową zasilaną co miesiąc

  • kafeterię benefitów

  • dwa dodatkowe dni wolne

  • dofinansowanie do wypoczynku Twojego i Twojego dziecka

  • extra gotówkę na święta dla pracowników i podarunki dla dzieci

  • kartę multisport

  • opiekę medyczną

  • sekcje sportowe

  • konkursy pracownicze

Grupa E.ON to wiodący europejski koncern energetyczny. E.ON Polska Operations jest odpowiedzialna za relacje sprzedażowe i obsługowe z klientami Grupy.

Przewiń do profilu firmy