Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta

RATEL ADVISE MATEUSZ SZCZEPOCKI

umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie
4 00010 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
4 00010 000 netto (+ VAT) / mies.
  • 3 Maja 10/1, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

3 Maja 10/1

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna sprzedaż i informowanie klientów o ofercie

  • Doradztwo w wyborze oferowanych produktów,

  • Realizacja planów sprzedażowych,

  • Współpraca z zespołem i dążenie do osiągnięcia aktualnych celów firmy

  • Ciągłe doskonalenie wiedzy produktowej i sprzedażowej,

  • Utrzymywanie trwałych relacji z klientami

Nasze wymagania

  • Dyspozycyjność na pełen etat / PRACA w stałych godzinach

  • Komunikatywność

  • Wykształcenie min. średnie

  • Ukończone 18 lat

To oferujemy

  • Umowę o pracę – posiadamy różne formy zatrudnienia

  • Wynagrodzenie podstawa + prowizja średnio około 7700 brutto

  • Opiekę medyczną LUX MED

  • Kartę multisport

  • Nowoczesne tablety

  • Samochód służbowy – posiadamy nowe mercedesy

  • Profesjonalne szkolenia wstępne z zakresu usług firmy, obsługi klienta, sprzedaży

  • Możliwość awansu

  • Szkolenia managerskie dla osób przygotowujących się do awansu

  • Wyjazdy firmowe i integracyjne

  • Codziennie Pyszna kawa

  • Rewelacyjną atmosferę w pracy wśród zgranego zespołu, wzajemnie motywującego się do sukcesu

  • Wsparcie naszego niezawodnego działu administracji