Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta – Praca zdalna

innogy Polska S.A.O firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • telefoniczna Obsługa Klientów (infolinia przychodząca)

  • informowanie Klientów o aktualnych ofertach

  • sprzedaż produktów

Nasze wymagania

  • masz co najmniej roczne doświadczenie w telefonicznej obsłudze Klienta

  • jesteś urodzonym sprzedawcą :)

  • lubisz wyzwania i dążysz do osiągania założonych celów

To oferujemy

  • dwa dodatkowe dni wolne

  • dofinansowanie do wypoczynku

  • kafeteria benefitów

  • 2 premie w roku

  • kartę żywieniową co miesiąc

  • kartę multisport

  • opiekę medyczną

  • a ponadto dla Ciebie mamy: bony świąteczne, konkursy pracownicze, paczki dla dzieci

innogy Polska S.A.

innogy Polska należy do największych koncernów energetycznych w Europie. Zajmujemy się sprzedażą energii odnawialnej, elektroenergetycznej, gazowej infrastruktury sieciowej. W Polsce działamy głownie na terenie Warszawy, obsługując blisko milion Klientów!

Przewiń do profilu firmy

*Aktualnie pracujemy częściowo zdalnie (tydzień zdalnie, drugi tydzień z biura)

Godziny pracy:

pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach

• 8-16

• 9-17

• 10-18

w weekendy odpoczywamy!