Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta - Praca zdalna

innogy Polska Operations Sp. z o.o.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • telefoniczna Obsługa Klientów (infolinia przychodząca)

  • informowanie Klientów o aktualnych ofertach

  • sprzedaż produktów

Nasze wymagania

  • masz co najmniej roczne doświadczenie w telefonicznej obsłudze Klienta

  • jesteś urodzonym sprzedawcą :)

  • lubisz wyzwania i dążysz do osiągania założonych celów

To oferujemy

• dwa dodatkowe dni wolne

• dofinansowanie do wypoczynku

• 2 premie w roku

• kartę żywieniową co miesiąc

• kartę multisport

• opiekę medyczną

A ponadto dla Ciebie mamy: sekcje sportowe (squash, piłkę nożną, smocze łodzie), bony świąteczne, konkursy pracownicze, paczki dla dzieci

innogy Polska Operations jest spółką odpowiedzialną za relacje sprzedażowe i obsługowe z Klientami Grupy innogy. Obsługujemy blisko milion Klientów zapewniając usługi na najwyższym poziomie.

Przewiń do profilu firmy

Godziny pracy:

pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach

• 8-16

• 9-17

• 10-18

w weekendy odpoczywamy!