Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta w Salonie E.ON

E.ON Polska Operations Sp. z o.o

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa Klienta bezpośrednio w jednym z Salonów E.ON – do wyboru Galeria Mokotów/Wola Park/Galeria Wileńska

  • Rejestrowanie danych Klientów i ich spraw w systemach SAP i CRM

  • Zawieranie umów z Klientami

  • Sprzedaż naszym Klientom produktów i usług oferowanych przez E.ON

Nasze wymagania

  • Doskonale odnajdujesz się w pracy z ludźmi

  • Swobodnie budujesz relacje z klientami i trafnie identyfikujesz ich potrzeby

  • Nie boisz się wyzwań i dążysz do osiągania założonych celów

  • Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • dwie premie w roku

  • dwa dodatkowe dni wolne w roku

  • kartę żywieniową zasilaną co miesiąc

  • kafeterię benefitów

  • dofinansowanie do wypoczynku Twojego i Twojego dziecka

  • extra gotówkę na święta dla pracowników i podarunki dla dzieci

  • kartę multisport

  • opiekę medyczną

  • sekcje sportowe

  • konkursy pracownicze

E.ON Polska Operations jest spółką odpowiedzialną za relacje sprzedażowe i obsługowe z Klientami Grupy. Obsługujemy blisko milion Klientów zapewniając usługi na najwyższym poziomie.

Przewiń do profilu firmy