Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. sprzedaży internetowej

QuicksonO firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)
Praca od 1 października 2020 r
Pensja 2100 złotych netto + premia

TWOJE ZADANIA:

  • telefoniczna i mailowa obsługa Klientów,
  • doradztwo w zakresie produktów oferowanych przez naszą firmę,
  • troska o zadowolenie Klienta i dobry wizerunek firmy.

TWOJE KWALIFIKACJE:

  • minimum średnie wykształcenie,
  • biegła obsługa komputera i pakietu MS Office,
  • dobrze rozwinięte zdolności komunikacyjne oraz organizacyjne,
  • silna motywacja do pracy, zaangażowanie i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • mile widziane doświadczenie w telefonicznej obsłudze Klienta.

CO OFERUJEMY TOBIE:

  • umowę o pracę,
  • stałe wynagrodzenie podstawowe plus atrakcyjny system premiowania,
  • pracę w systemie 5 dniowym, jednozmianowym w godzinach 8 - 16,
  • możliwość dołączenia do programu MultiSport,
  • interesującą pracę w radosnym i młodym zespole.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy