Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży IT

Adecco Poland Sp. z o.o.

  • Warszawa, mazowieckie

  • ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dla jednego z naszych klientów z branży IT poszukujemy osoby na stanowisko:

Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • Badanie potrzeb klienta poprzez prowadzenie rozmów handlowych
  • Prezentowanie aktualnej oferty handlowej
  • Przygotowywanie ofert sprzedaży
  • Umawianie prezentacji handlowych
  • Współpraca z innymi działami firmy

Jakie są nasze wymagania ?

  •  Doświadczenie w obsłudze klienta (mile widziane telefoniczne), szczególnie związane z produktami IT
  • Umiejętności negocjacyjne, nawiązywania i utrzymywania relacji z klientami
  • Zorientowanie na wyniki i realizację targetu
  • Umiejętność analitycznego myślenia, rzetelność i samodzielność w działaniu

Co możemy zaoferować?

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę za pośrednictwem Adecco Poland
  • Wynagrodzenie podstawowe + premie sprzedażowe
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godz. 09:00-17:00
  • Pełne przeszkolenie wstępne i wsparcie zespołu w codziennej pracy
  • Po wdrożeniu możliwość pracy w trybie hybrydowym
  • Lokalizacja pracy - W-wa, Włochy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne