Ta oferta pracy jest nieaktualna od 22 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży

  • Kielce, świętokrzyskie
  • Specjalista
  • 21.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Od nas dostaniesz:

    Umowę o pracę bez okresu próbnego Konkursy sprzedażowe Jasną ścieżkę kariery

    Przejrzysty system wynagradzania Rozbudowany system adaptacyjny Dofinansowanie do świąt
    i wypoczynku
    miejsce pracy: Kielce, nr referencyjny: IPR/107/1018

    Twoje zadania:

    • sprzedaż produktów bankowych dla klientów indywidualnych (m.in. konta, kredyty, depozyty)
    • realizacja transakcji gotówkowych i bezgotówkowych
    • aktywne pozyskiwanie nowych klientów
    • promowanie zdalnych kanałów dystrybucji
    • otwartość na pracę w systemie zmianowym ( również w weekendy)

    Potrzebne Ci będzie:

    • empatyczne nastawienie do pracy z klientem
    • doświadczenie w pracy w bankowości
    • motywacja do osiągania najlepszych wyników
    • konsekwencja w realizacji założonych celów
    • dynamizm w działaniu, otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
    • praktyka w obsłudze Klienta lub sprzedaży, mile widziane doświadczenie w obsłudze kasowej
    • chęć zdobywania nowych umiejętności w aktywnej sprzedaży produktów bankowych
    • otwartość na pracę z mobilnymi narzędziami (smartfon, tablet)
    Zobacz co nas motywuje
    do pracy:
    Przekonaj się jakie będą Twoje powody
    do radości!

    mBank ostrzega:
    Inspirujemy każdego dnia!