Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży

HANPLAST ENERGY™O firmie

  • Kluczbork, opolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

HANPLAST ENERGY jest w 100% spółką zależną Hanplast Sp. z o.o. – polskiego producenta modułów fotowoltaicznych Hanplast Solar – powołaną do kompleksowej obsługi inwestycji fotowoltaicznych na zlecenia firm i klientów indywidualnych.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy do naszego zespołu:

Opis stanowiska:

  • Pozyskiwanie nowych Klientów oraz obsługa istniejących odbiorców
  • Doradztwo i sprzedaż produktów firmy Hanplast Energy
  • Budowanie pozytywnych relacji z Klientami
  • Obsługa posprzedażowa Klientów firmy
  • Zachowanie wysokich standardów obsługi Klienta

Wymagania:

  • Mile widziane osoby z branży OZE, energii, finansów z doświadczeniem w sprzedaży lub obsłudze Klienta
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne, łatwość nawiązywania kontaktów
  • Nastawienie na ponadprzeciętną jakość obsługi
  • Samodzielność w działaniu
  • Przedsiębiorczość i nastawienie na osiągnięcie celu
  • Znajomość pakietu Microsoft Office

Oferujemy:

  • Gwarantowane stabilne warunki zatrudnienia w oparciu
    o umowę o pracę + wynagrodzenie prowizyjne
  • Bogaty pakiet szkoleń (produktowych, sprzedażowych, kompetencyjnych)
  • Szansę na rozwój, awans i realizację celów zawodowych w dynamicznie rozwijającej się spółce
  • Partnerską kulturę organizacji
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów
  • Pracę w otwartym kreatywnym Zespole, który stanowi branżę przyszłości
  • Gwarantowany ryczałt za użytkowanie samochodu prywatnego w okresie próbnym
  • Przy stałej współpracy gwarantowany samochód służbowy oraz inne niezbędne narzędzia do efektywnego wykonywania pracy

Dołącz do naszego Zespołu i do najszybciej rozwijającej się branży w Polsce!
Zapraszamy do aplikowania.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

O NAS:

Kompleksowo obsługujemy klientów indywidualnych i biznesowych w zakresie inwestycji PV.
W naszych instalacjach używamy najnowocześniejszych na świecie paneli fotowoltaicznych
Hanplast SolarTM - produkowanych w Polsce, z polskimi gwarancjami, opartych o szwajcarska linię
technologiczną. Jesteśmy liderem technologicznym na rynku z zakresu Odnawialnych Źródeł
Energii. Pracując z nami, pracujesz bezpośrednio z polskim producentem paneli.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy