Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży

Edison S.A.O firmie

Edison S.A.

Dobrego Pasterza 122 a

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • opieka nad aktualnymi klientami oraz pozyskiwanie nowych klientów z branży automotive /produkcyjnej

  • budowanie długofalowych relacji z klientami opartych o partnerską współpracę

  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

  • realizowanie planów sprzedaży oraz kompleksowa obsługa posprzedażowa

  • współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi firmy w ramach pełnionych obowiązków,

Podział czasu pracy
100%

Sprzedaż

Nasze wymagania

  • ukierunkowanie na działania sprzedażowe i realizację założonych celów sprzedażowych

  • orientacji na klienta, samodzielności, kreatywności i dobrej organizacji pracy

  • wysoki poziom kultury osobistej oraz komunikacji

  • mile widziana znajomość sektora motoryzacyjnego

  • wytrwałości w działaniu

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę

  • atrakcyjny system premiowy

  • niezbędne narzędzia do pracy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • prywatną opiekę medyczną

  • pakiet ubezpieczenia grupowego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

Edison S.A.

Firma Edison S.A. nieprzerwanie od 25 lat jako operator EDI świadczy usługę Elektronicznej Wymiany Danych. W 2019 roku firma stała się częścią międzynarodowej Grupy EDITEL, która od ponad 30 lat specjalizuje się w rozwiązaniach EDI.

Przewiń do profilu firmy