Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży (Light Branch)

  • Białystok, podlaskie
  • Specjalista
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 05.08.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Od nas dostaniesz:

    Umowę o pracę bez okresu próbnego Konkursy sprzedażowe Jasną ścieżkę kariery

    Przejrzysty system wynagradzania Rozbudowany system adaptacyjny Dofinansowanie do świąt
    i wypoczynku
    miejsce pracy: Białystok, nr referencyjny: RKM/027/0719

    Twoje zadania:

    • aktywna sprzedaż produktów bankowych dla klientów indywidualnych (konta, kredyty, depozyty)
    • obsługa kasowo-dysponencka
    • edukowanie klienta w zakresie obsługi zdalnych kanałów dystrybucji
    • prowadzenie akcji promocyjnych
    • budowanie pozycji rynkowej mBanku

    Potrzebne Ci będzie:

    • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (preferowane kierunki w obszarze bankowości i finansów)
    • doświadczenie w aktywnej sprzedaży produktów
    • znajomość technik sprzedaży
    • znajomość podstawowych produktów depozytowych, kredytowych i inwestycyjnych
    • biegła obsługa komputera (MS Office, Internet, aplikacje i systemy bankowe)
    • dyspozycyjność (praca w systemie zmianowym również w weekendy)

    Mile widziane:

    • doświadczenie w sprzedaży produktów bankowych
    • znajomość/zainteresowanie obszarem  rynku kapitałowego i pieniężnego, sytuacji ekonomicznej, makroekonomii
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego
    Zobacz co nas motywuje
    do pracy:
    Przekonaj się jakie będą Twoje powody
    do radości!

    mBank ostrzega:
    Inspirujemy każdego dnia!