Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży Międzynarodowej/Junior International Sales Specialist

HemPoland Sp. z o.o.

5 0008 000 brutto / mies.
  • Elbląg 30A, Elbląg
    Elbląg, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

30A

Elbląg

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych klientów na rynkach europejskich i globalnych;

  • Utrzymywanie i rozwijanie trwałych relacji z klientami;

  • Bieżące badanie i poznawanie potrzeb klientów poprzez utrzymywanie stałego kontaktu w celu wypracowania wzajemnej, najlepszej współpracy;

  • Współtworzenie i uczestnictwo w realizacji projektów mających na celu umocnienie pozycji Organizacji i produktów na rynkach europejskich;

  • Uczestnictwo w monitorowaniu produktów i działań firm konkurencyjnych, przedstawienia określonych wniosków i propozycji działań;

  • Przygotowywanie ofert dla klientów i bieżące wsparcie klienta w ramach współpracy;

  • Bezpośrednia współpraca z działem marketingu w zakresie współtworzenia planów promocji i wsparcia marketingowego.

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie w obszarze sprzedaży i obsługi klientów (krajowych i zagranicznych). Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży FMCG, suplementów diety, kosmetycznej będzie dla nas dodatkowym atutem;

  • Mile widziana znajomość rynku konopnego;

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2;

  • Znajomość drugiego języka obcego umożliwiająca swobodną komunikację (włoski, francuski) będzie wartością dodaną;

  • Orientacja na cel, precyzja w działaniu, doskonała organizacja pracy;

  • Wysoki poziom zaangażowania w realizację powierzonych zadań;

  • Doskonale rozwinięte umiejętności interpersonalne;

  • Kulturalna, aktywna komunikacja z Członkami Zespołu i umiejętność współpracy z bardzo dynamicznym oraz stale rozwijającym się Zespołem HemPoland.

To oferujemy

  • Wynagrodzenie: 5 000 – 8 000 PLN brutto;

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • Współpracę w kulturze organizacyjnej, w której każdy członek Zespołu czuje się bezpieczny, szczęśliwy, gotowy do dynamicznego rozwoju i wpływu na teraźniejszość i przyszłość całego HemPoland;

  • Możliwość rozwoju w miejscu, gdzie codzienne aktywności są źródłem zaangażowania i satysfakcji, a komunikacja wewnętrzna opiera się na szczerych rozmowach i wzajemnym wsparciu;

  • Kilka ciekawych benefitów, w tym między innymi: pakiet medyczny LUXMED (poziom TOP), karta sportowa FitProfit, dodatkowe ubezpieczenia (Warta), atrakcyjne rozwiązania dotyczące dostępności naszych produktów, zajęcia z języka angielskiego, warsztaty z odpoczynku, szkolenia wewnętrzne.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • zajęcia z języka angielskiego

  • warsztaty wewnętrzne

  • atrakcyjne rozwiązania dostępności naszych produktów

HemPoland powstało z fascynacji konopiami i ogromnej chęci pracy z ludźmi i dla ludzi. Konopie siewne (Cannabis sativa L.) to jedna z najbardziej wszechstronnych roślin uprawianych w Polsce. Ich nasiona, łodygi i liście są źródłem surowców rolnych wykorzystywanych między innymi w przemyśle spożywczym, kosmetycznym i włókienniczym. HemPoland to Zespół pionierów. Widzimy siebie jako drużynę, która walczy o pozycję lidera nie tylko w branży konopnej, ale wśród wszystkich dynamicznych i innowacyjnych organizacji. Cieszymy się, gdy dołączają do nas ludzie, którzy podobnie jak my, wierzą, że środowisko naturalne jest naszym wspólnym dobrem, a gospodarka celem do poprawy dobrobytu ludzkości. Różnorodność w ramach tych wartości jest dla nas źródłem kreatywności. Wspólnie szukamy nowych dróg i rozwiązań. HemPoland to przede wszystkim ludzie. Nie jest to pusta deklaracja. Nasz zespół opiera się na współpracownikach – ich umiejętnościach, zainteresowaniach i zaangażowaniu. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy członek naszej Organizacji czuł się szczęśliwy, dobrze przygotowany do realizacji swoich marzeń oraz do realnego wpływu na sukces HemPoland.

Więcej informacji o naszej Organizacji odnajdziesz na stronie: https://hempoland.eu/kariera/.

Aktualnie poszukujemy nowego Członka Zespołu, który obejmie stanowisko Młodszego Specjalisty ds. Sprzedaży Międzynarodowej/Junior International Sales Specialist. Poszukujemy osoby, która wesprze nasze aktywności w pozyskiwaniu klientów na rynkach europejskich i globalnych oraz utrzymywaniu i rozwijaniu z nimi trwałych relacji.

Przewiń do profilu firmy

CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj ze wskazaniem stanowiska.