Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Care4Pet z siedzibą w: Aleja Jana Pawła Ii 27, 00-867 Warszawa, Polska, (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy specjalista ds. sprzedaży

CARE4PET sp. z o.o.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ważna jeszcze 18 dni
    do: 25 gru 2021
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Praca zdalna,

  • Aktywna sprzedaż usług do segmentu: hotele dla zwierząt, weterynarze, groomerzy, itp.

  • Poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów,

  • Nawiązywanie współpracy ze schroniskami dla zwierząt,

  • Posprzedażowa opieka nad klientami,

  • Analiza i raportowanie wyników sprzedażowych,

  • Wspieranie telefonicznie oraz mailowe naszych Klientów,

  • Dbanie o zadowolenie Klientów i słuchanie ich sugestii dotyczących naszych rozwiązań i narzędzi,

  • Budowanie i dbanie o wizerunek firmy,

Nasze wymagania

  • Pasja do zwierząt, mile widziane jest posiadanie pupila,

  • Ukierunkowanie na cel i wynik oraz skuteczność w działaniu,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Łatwo się komunikujesz i lubisz kontakt z ludźmi,

  • Elastyczność, lubisz jak dużo się dzieje i dobrze reagujesz na zmiany,

  • Sumienność, dokładność, a jednocześnie szybkość w działaniu,

  • Gotowość do nauki oraz stałego podnoszenia swoich kwalifikacji,

To oferujemy

  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole,

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00,

  • Możliwości awansu i jasna ścieżka kariery,

  • Wynagrodzenie podstawowe oraz dodatkowe premie uzależnione od efektów pracy,

  • Szkolenia wdrożeniowe w celu łatwego i szybkiego osiągnięcia odpowiedniego poziomu wiedzy i umiejętności niezbędnych do realizacji powierzonych zadań.

O nas

Care4Pet - z miłości do zwierząt.

Zwierzak w domu jest jedną z najlepszych rzeczy jakie mogą spotkać człowieka. Zdajemy sobie sprawę, jak wymagająca jest to przyjaźń. Odpowiedzią na wyzwania i problemy, które spotykają rodziców czworonogów na codzień, jest Care4Pet - czyli platforma umożliwiająca rezerwację usług zwierzęcych.

Od teraz, każdy opiekun może szybko znaleźć najlepszych, rekomendowanych specjalistów z okolicy, z następujących segmentów:

Groomer

Trener i behawiorysta

Weterynarz

Petsitter

Hotel