Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży - praca zdalna

Gi BPO Finance sp. z o.o.

3 6005 800 brutto / mies.
  • Oleśnica

    Oleśnica, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 4
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela
  • Godziny pracy:8:00-16:00, 13:00-21:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie rozmów telefonicznych z klientami w celu sprzedaży produktów bankowych (ubezpieczenia, kredyty, karty kredytowe),

  • Udzielanie informacji o aktualnej ofercie banku,

  • Sporządzanie i weryfikacja wniosków kredytowych,

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie min. średnie,

  • Umiejętność obsługi komputera na poziomie dobrym,

  • Możliwość pracy w systemie dwu-zmianowym (8-16/13-21),

  • Dyspozycyjność dwa wybrane dni weekendowe w miesiącu,

  • Otwartość i komunikatywność,

  • Chęć nauki i zdobywania nowego doświadczenia,

  • Chęć podjęcia współpracy na dłuższy okres czasu,

  • Stałe, dobre łącze internetowe,

Mile widziane

  • Umiejętności sprzedażowe

  • Umiejętność obsługi klienta

Pracodawca oferuje

  • Pracę zdalną,

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzinowym,

  • Zmianowy system pracy - (8-16/13-21),

  • Pakiet szkoleń na start (w godzinach pracy),

  • Atrakcyjny system premiowy, uzależniony od wyników pracy,

  • Premie za polecenie pracownika (Program Poleceń),

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,

  • Dodatek finansowy za dobre wyniki pracy oraz staż,

  • Pracę w przyjaznej atmosferze oraz wsparcie innych pracowników,

  • Możliwość brania udziału w wewnętrznych rekrutacjach.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników