Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży Produktów Finansowych

OEX Cursor S.A. O firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Kontakt z klientami jednego z najstabilniejszych Banków w Polsce

  • Sprzedaż pożyczki gotówkowej i produktów kredytowych przy karcie kredytowej

  • Budowanie relacji z klientami i oferowanie dopasowanych rozwiązań

  • Zbieranie dokumentacji, przygotowywanie i procesowanie wniosków kredytowych

  • Poszerzanie swoich umiejętności sprzedażowych i wiedzy na temat produktów kredytowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych

  • Umiejętność przekonywania, budowania relacji, efektywnej komunikacji

  • Znajomość produktów bankowych

  • Nastawienie na realizację celów

  • Wykształcenie średnie (wykształcenie ekonomiczne jako dodatkowy atut)

  • Znajomość i umiejętność wykorzystania programów pakietu MS Office

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju w sprzedaży produktów finansowych w jednym z najstabilniejszych banków w Polsce

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Realne możliwości rozwoju zawodowego w oparciu o indywidualne ścieżki awansów

  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy i prowizji

  • Profesjonalne szkolenie wprowadzające i rozwijające kompetencje

  • Pracę od 9:00 do 17:00 i zawsze wolne weekendy

  • Karta MultiSport

  • Prywatna opieka medyczna

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Konkursy wewnętrzne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

OEX Cursor S.A.

OEX Cursor S.A. jest liderem wśród firm świadczących usługi wsparcia sprzedaży i marketingu. Aktualnie prowadzimy proces rekrutacyjny dla naszego Klienta, jednego z największych Banków w Polsce. Dołączając do naszego zespołu masz pewność, że Twoje zaangażowanie zostanie nagrodzone.

Przewiń do profilu firmy

Jako pracodawca zadbamy o pozostałe aspekty dlatego nie czekaj aż zrobią to inni

i dołącz do NAS już dzisiaj