Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy specjalista ds. sprzedaży samochodów dostawczych marki Volkswagen

AUTO FORUM sp. z o.o.

  • Płock, mazowieckie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

W związku z rozwojem działalności Grupy Auto Forum poszukujemy kandydatów na  następujące stanowisko:

Podstawowe zadania:

  • bezpośrednia sprzedaż nowych samochodów dostawczych zgodnie z przyjętymi w organizacji standardami,
  • obsługa Klientów indywidualnych i MSP,
  • pozyskiwanie potencjalnych Klientów z wykorzystaniem dostępnych metod i narzędzi (m.in. poprzez kontakt telefoniczny, Internet, udział w akcjach marketingowych, wystawach branżowych),
  • podtrzymywanie relacji ze stałymi klientami Salonu,
  • realizacja planów sprzedażowych i celów jakościowych,
  • praca z bazą danych – systematyczne raportowanie aktywności handlowych w systemie CRM,
  • dbanie o najwyższą jakość obsługi Klienta,
  • budowanie pozytywnego wizerunku Firmy oraz marki na rynku lokalnym.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • minimum 2-letnie doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych (mile widziane doświadczenie w branży motoryzacyjnej),
  • zorientowanie na Klienta oraz nastawienie na realizację celów biznesowych i osiąganie wyników,
  • umiejętność aktywnej sprzedaży i pozyskiwania nowych Klientów,
  • umiejętność pracy pod presją czasu i zadań,
  • kreatywność i konsekwencja w działaniu,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętne wyznaczanie priorytetów w działaniu,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w stabilnej firmie, ukierunkowanej na rozwój, jednym z liderów na płockim rynku motoryzacyjnym
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub B2B,
  • rozwój zawodowy, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • miłą atmosferę pracy.

Osoby spełniające powyższe kryteria prosimy o przesyłanie ofert poprzez "Aplikuj"

Ogłoszenie archiwalne