Młodszy Specjalista ds. sprzedaży

  • Skawina, Kokotów (pow. wielicki), małopolskie
  • Specjalista
  • 01.06.2018
  • Ważna jeszcze 8 dni (do 01.07.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Młodszy Specjalista
    ds. sprzedaży
    Miejsce pracy: Skawina, od 17.09.2018 Kokotów
    W ROHLIG SUUS Logistics zarządzamy globalnymi łańcuchami dostaw.
    Naszymi klientami są zarówno światowe marki jak i lokalne przedsiębiorstwa.
    Pomagamy naszym klientom zwiększać konkurencyjność i efektywność operacji.
    Różnorodność doświadczeń i kompetencji naszego zespołu pozwala świadczyć usługi
    na wysokim poziomie i odnosić globalne sukcesy.

    Oferujemy:

    • Realizowanie ambitnych zadań w innowacyjnej organizacji;
    • Możliwości realizacji zawodowej, szkoleń oraz dalszego rozwoju w ramach organizacji;
    • Pracę w przyjaznej atmosferze;
    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
    • Atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, wczasy pod gruszą i inne);
    • Interesującą pracę w młodym i dynamicznym zespole;
    • Realne możliwości rozwoju w strukturach handlowych.

    Zadania:

    • Rozwój wiedzy z zakresu sprzedaży usług TSL;
    • Aktywna sprzedaż usług ROHLIG SUUS Logistics w zakresie spedycji drogowej zgodnie z wyznaczonymi kryteriami ilościowymi;
    • Wsparcie zespołu handlowego w sprzedaży usług;
    • Telefoniczny i mailowy kontakt z klientami;
    • Umawianie spotkań handlowych, przygotowywanie raportów/analiz/ofert;
    • Współpraca z działami operacyjnymi.

    Oczekiwania:

    • Mile widziane wykształcenie kierunkowe (transport/spedycja/logistyka);
    • Komunikatywność;
    • Mile widziane doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta;
    • Mile widziana znajomość języka angielskiego;
    • Elastyczność w rozwiązywaniu pojawiających się wyzwań;
    • Bardzo dobra organizacja pracy;
    • Umiejętność pracy w zespole;
    • Sumienność.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

    bottom