Oferta pracy

    Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

    Aktualne oferty pracodawcy

    Młodszy specjalista ds. sprzedaży (spedycja morska i lotnicza)

    LoboHRO firmie

    • Poznań (okolice), wielkopolskie

    • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
    • Umowa o pracę
    • Pełny etat
    • Młodszy specjalista (Junior)

    LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

    Oszczędzamy czas i przyczyniamy się do sukcesów naszych partnerów poprzez zastosowanie nowoczesnych technik rekrutacyjnych wspieranych innowacyjnymi technologiami informatycznymi.

    Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Zakres obowiązków:

    • Poszukiwanie nowych klientów w segmencie Sea & Air
    • Wsparcie istniejących klientów firmy
    • Przygotowanie nowych ofert handlowych i pozyskiwanie zleceń
    • Raportowanie działań
    • Dbanie o wizerunek firmy

    Wymagania:

    • Doświadczenie zawodowe w branży TSL
    • Znajomość branży Sea & Air - mile widziana
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
    • Kompetencje sprzedażowe
    • Chęć rozwoju zawodowego w stabilnej międzynarodowej firmie

    Oferujemy:

    • Praca w firmie rozpoznawalnej, będącej liderem na rynku
    • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o Umowa o pracę
    • Wynagrodzenie podstawowe wraz z atrakcyjnym systemem premiowym
    • Pakiet benefitów pozapłacowych
    • Pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)

    Ogłoszenie archiwalne