Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy specjalista ds. sprzedaży - Szkolimy od podstaw

A.M ACTIVITY ANNA MISZCZAK

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa Klientów

  • Opieka nad Klientami dotychczasowymi propozycja dodatkowych usług

  • Raportowanie

  • Przygotowanie ofert na podstawie zapytań telefonicznych i mailowych,

  • Współtworzenie oraz realizacja strategii sprzedażowej firmy

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy

  • Chęć nauki - uczetsnictwo w szkoleniach

Nasze wymagania

  • Jeśli jesteś doświadczonym Doradcą Klienta LUB chciałbyś rozpocząć swoją pierwszą pracę w handlu.

  • Aplikuj do nas już teraz!

  • Nie wymagamy doświadczenia !

  • Oferujemy pełen zakres szkoleń !

  • Jeżeli posiadasz pozytywne nastawienie , jestem osobą zaangażowaną i punktualną, dyspozycyjną od Poniedziałku do Piątku to czekamy właśnie na Ciebie !

To oferujemy

  • Różne formy zatrudnienia UMOWA O PRACĘ , ZLECENIE. DZIEŁO, B2B, AGENCYJNA

  • Pełne przygotowanie do Pracy ( Szkolimy od podstaw i na każdym etapie współpracy)

  • Pracę od Poniedziałku do Piątku

  • wynagrodzenie podstawa + premia

  • Realną ścieżkę awansu w strukturach firmy

  • świetną atmosferę w pracy

  • liczne szkolenia,

  • kartę MultiSport,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • pakiety pracownicze i rabaty na zakup produktów firmy dla pracowników i ich rodzin