Logo Pracuj.pl

Młodszy specjalista ds. sprzedaży - Szkolimy od podstaw

A.M ACTIVITY ANNA MISZCZAKO firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa Klientów
  • Opieka nad Klientami dotychczasowymi propozycja dodatkowych usług
  • Raportowanie
  • Przygotowanie ofert na podstawie zapytań telefonicznych i mailowych,
  • Współtworzenie oraz realizacja strategii sprzedażowej firmy
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • Chęć nauki - uczetsnictwo w szkoleniach

Nasze wymagania

  • Jeśli jesteś doświadczonym Doradcą Klienta LUB chciałbyś rozpocząć swoją pierwszą pracę w handlu.
  • Aplikuj do nas już teraz!
  • Nie wymagamy doświadczenia !
  • Oferujemy pełen zakres szkoleń !
  • Jeżeli posiadasz pozytywne nastawienie , jestem osobą zaangażowaną i punktualną, dyspozycyjną od Poniedziałku do Piątku to czekamy właśnie na Ciebie !

To oferujemy

  • Różne formy zatrudnienia UMOWA O PRACĘ , ZLECENIE. DZIEŁO, B2B, AGENCYJNA
  • Pełne przygotowanie do Pracy ( Szkolimy od podstaw i na każdym etapie współpracy)
  • Pracę od Poniedziałku do Piątku
  • wynagrodzenie podstawa + premia
  • Realną ścieżkę awansu w strukturach firmy
  • świetną atmosferę w pracy
  • liczne szkolenia,
  • kartę MultiSport,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • pakiety pracownicze i rabaty na zakup produktów firmy dla pracowników i ich rodzin

Młodszy specjalista ds. sprzedaży - Szkolimy od podstaw, Kraków