Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. sprzedaży telefonicznej

BERNER POLSKA Sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • fachowe doradztwo i sprzedaż produktów przez telefon

  • oferowanie rozwiązań dopasowanych do klientów

  • wsparcie przedstawicieli w realizacji celów biznesowych

  • współpraca z kierownikami i dyrektorami dywizji

  • wdrażanie wielokanałowej sprzedaży

Nasze wymagania

  • masz doświadczenie w telefonicznej sprzedaży/obsłudze klienta

  • wykazujesz się prokliencką postawą oraz chętnie i cierpliwie pomagasz w rozwiązywaniu problemów

  • Twoje mocne strony to: komunikatywność, pozytywna energia, asertywność, pogodne nastawienie i wysoka kultura osobista

Mile widziane

  • mile widziana wiedza techniczna

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • dogodne warunki pracy: elastyczne godziny, jednozmianowa praca od poniedziałku do piątku, praca hybrydowa (home office i praca w naszym biurze)

  • pakiet benefitów: opieka medyczna da Ciebie i Twojej rodziny, karnet sportowy, ubezpieczenie grupowe, zakupy pracownicze po atrakcyjnych cenach oraz imprezy integracyjne

  • darmowe kursy j. angielskiego/niemieckiego/hiszpańskiego

  • wewnętrzną platformę szkoleniową

  • przyjazną atmosferę i komfortowe warunki pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • program rekomendacji pracowników

Lubisz kontakt z klientami i nie masz oporu przed sprzedażą przez telefon? Potrafisz nawiązywać relacje? Jako Młodszy specjalista ds. sprzedaży telefonicznej, dołączysz do naszego zespołu sprzedażowego i będziesz wspierać koleżanki i kolegów z terenu w realizacji celów biznesowych. Współpracując z przedstawicielami, kierownikami i dyrektorem danej dywizji, będziesz uczestniczyć we wdrażaniu wielokanałowej sprzedaży, na której oparta jest nasza strategia i przyszła wizja Berner Polska.

Berner Polska jest jedną z niewielu firm, które działają w oparciu o sprzedaż bezpośrednią na rynku budowlanym, przemysłowym i motoryzacyjnym. To nie jest praca dla każdego - wymaga odwagi, wytrwałości, pozytywnej energii i eksperckiej wiedzy. Nie obiecujemy, że będzie łatwo - bo nie będzie, ale jeżeli chcesz zmierzyć się z największymi wyzwaniami, to nie znajdziesz lepszego połączenia wiedzy technicznej, sprzedażowej i rozwoju zawodowego niż oferta naszej firmy.

Aplikuj, jeśli zależy Ci by być fachowym doradcą. Praca u nas to nie zbieranie zamówień, to oferowanie rozwiązań dopasowanych do klienta: produktów, a także usług. To również wiele kanałów sprzedaży, które wspierają klienta i ciebie w codziennej pracy.

Przewiń do profilu firmy