Ta oferta pracy jest nieaktualna od 500 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. sprzedaży ubezpieczeń

  • Ostrołęka, mazowieckie
  • Specjalista
  • 06.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Raiffeisen Insurance Agency Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Ostrołęka

    Zakres obowiązków:

    • współpraca z towarzystwami ubezpieczeniowymi
    • obsługa telefoniczna/mailowa Klienta zewnętrznego i wewnętrznego
    • sprzedaż produktów ubezpieczeniowych

    Od kandydata oczekujemy:

    • realizowania wyznaczonych celów
    • dobrej organizacji czasu pracy, terminowości
    • zaangażowania
    • komunikatywności
    • wysokiej kultury osobistej

    W zamian oferujemy:

    • wynagrodzenie podstawowe oraz wynagrodzenie ruchome uzależnione od wyników sprzedażowych -> „SAM WPŁYWASZ NA TO ILE ZARABIASZ”
    • ciekawą, pozwalającą na rozwój pracę
    • pracę w renomowanej firmie, w młodym, energicznym zespole
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29/08/97 o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883).