Logo Pracuj.pl

Młodszy specjalista ds. sprzedaży w dziale Spedycji

Hi5 - LOGISTICSO firmie

3 000–15 000
brutto / mies.

Hi5 - LOGISTICS

Azymutalna 9

Matarnia

Gdańsk

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie klientów B2B na usługi logistyczne
  • odbywanie spotkań biznesowych, nawiązywanie długotrwałych relacji z klientami
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • operacyjna obsługa klienta w transporcie międzynarodowym i krajowym

Nasze wymagania

  • wykształcenie branżowe - mile widziane ( TSL / Psychologia biznesu itp.) min. średnie - mile widziane wyższe
  • dobra znajomość j.angielskiego / obcego - mile widziana
  • sprawna obsługa komputera i programów z pakietu MS Office
  • zainteresowanie rynkiem usług logistycznych w transporcie drogowym
  • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej/telefonicznej B2B - będzie dodatkowym atutem
  • kreatywność i nieszablonowość
  • relacyjność w pracy z klientem,
  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie w oparciu o stałą umowę o pracę na czas nieokreślony
  • wynagrodzenie dwuskładnikowe: podstawa + premia (od 3 tys do nawet 15 tys pln brutto)
  • pakiet benefitów – opieka medyczna + karta sportowa + ubezpieczenie grupowe NNW
  • pracę w zmotywowanym, energicznym zespole
  • nowy sprzęt firmowy taki jak auto, laptop, telefon czy profesjonalne biuro w atrakcyjnej lokalizacji

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne

Szukasz komfortowego miejsca do pracy i jesteś otwarty na nowy cel zawodowy? Sprzedaż to Twój konik, a logistyka transportowa to obszar, który chcesz rozwinąć? Jeśli tak, odnajdziesz się w tej roli.

Prężnie rozwijająca się firma spedycyjna Hi5-LOGISTICS poszerza swój zespół sprzedaży. Daj nam się poznać i dołącz do ludzi pozytywnie zakręconych na punkcie swojej pracy!

Młodszy specjalista ds. sprzedaży w dziale Spedycji, Azymutalna 9, Matarnia, Gdańsk