Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży w Placówce Light Branch

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 06.12.2018
  • Ważna jeszcze 19 dni (do 05.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Od nas dostaniesz:

    Umowę o pracę bez okresu próbnego Konkursy sprzedażowe Jasną ścieżkę kariery

    Przejrzysty system wynagradzania Rozbudowany system adaptacyjny Dofinansowanie do świąt
    i wypoczynku
    miejsce pracy: Warszawa, nr referencyjny: RKO/200/1218

    lokalizacja: nowa placówka w Galerii Mokotów

    Twoje zadania:

    • sprzedaż produktów bankowych dla klientów indywidualnych (m.in. konta, kredyty, depozyty)
    • realizacja transakcji gotówkowych i bezgotówkowych
    • aktywne pozyskiwanie nowych klientów
    • promowanie zdalnych kanałów dystrybucji

    Potrzebne Ci będzie:

    • empatyczne nastawienie do pracy z Klientem
    • motywacja do zdobywania doświadczenia zawodowego
    • gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy
    • konsekwencja w realizacji założonych celów
    • pozytywna energia w działaniu, łatwość w nawiązywaniu kontaktów
    • doświadczenie w obsłudze Klienta lub aktywnej sprzedaży
    • otwartość na pracę z mobilnymi narzędziami (smartfon, tablet)
    Zobacz co nas motywuje
    do pracy:
    Przekonaj się jakie będą Twoje powody
    do radości!

    mBank ostrzega:
    Inspirujemy każdego dnia!