Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży w Placówce Partnerskiej mBanku

  • Ełk, warmińsko-mazurskie
  • Specjalista
  • 04.11.2018
  • Ważna jeszcze 19 dni (do 04.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Od nas dostaniesz:

    Umowę
    o pracę
     Konkursy sprzedażowe Kartę
    sportową

    Prywatną opiekę medyczną Przejrzysty system wynagradzania Dostęp do bazy szkoleń
    miejsce pracy: Ełk, nr referencyjny: IPR/113/1118

    Twoje zadania:

    • sprzedaż produktów bankowych dla klientów indywidualnych (m.in. konta, kredyty, depozyty)
    • realizacja transakcji gotówkowych i bezgotówkowych
    • aktywne pozyskiwanie nowych klientów
    • promowanie zdalnych kanałów dystrybucji

    Potrzebne Ci będzie:

    • empatyczne nastawienie do pracy z klientem
    • motywacja do osiągania najlepszych wyników
    • konsekwencja w realizacji założonych celów
    • dynamizm w działaniu, otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
    • praktyka w obsłudze Klienta lub sprzedaży, mile widziane doświadczenie w obsłudze kasowej
    • chęć zdobywania nowych umiejętności w aktywnej sprzedaży produktów bankowych
    • otwartość na pracę z mobilnymi narzędziami (smartfon, tablet)
    Zobacz, jak dbamy
    o pracowników!
    Zaciekawiliśmy Cię?

    mBank ostrzega: Praca z nami grozi wyjątkową współpracą!