Młodszy specjalista ds. sprzedaży w salonie

Green Cell

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Green Cell

Aleja Grunwaldzka 82

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa Klienta detalicznego w salonie sprzedaży,

  • Przygotowywanie odbiorów zamówień internetowych,

  • Dostarczanie jak najlepszej obsługi naszym Klientom,

  • Odpowiadanie na mailowe i telefoniczne zapytania Klientów,

  • Dbanie o wygląd salonu sprzedaży oraz stany magazynowe.

Nasze wymagania

  • Zainteresowania szeroko pojętą elektroniką użytkową,

  • Min. rok doświadczenia w kontaktach f2f z klientem detalicznym,

  • Wykształcenia min. średniego (mile widziane związane z elektroniką lub handlem),

  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • Energicznego i pozytywnego nastawienia do życia,

  • Umiejętności pracy w zespole i szybkiego nawiązywania kontaktu z ludźmi.

To oferujemy

  • Umowę o pracę lub umowa zlecenie (również możliwa praca na pół etatu),

  • Szkolenia produktowe,

  • Wyzwania, ciekawe zadania, szeroki wachlarz technologii,

  • Przyjazną atmosferę i komfortowe warunki pracy w energicznym zespole,

  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy,

  • Prywatną opiekę medyczną, MultiSport, ubezpieczenie na życie (dofinansowanie).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • strefa relaksu

Green Cell

W naszym krakowskim laboratorium, nasi inżynierowie kreują najnowocześniejsze rozwiązania do dostarczania świeżej energii na całym świecie. Jednym z filarów naszej wspólnej drogi jest elektromobilność. Tam zmierzamy!

Naszymi wartościami jest prostota, szybkość działania, bezpośrednia komunikacja, elastyczność, zrozumienie potrzeb naszych Klientów, zaufanie i przyjacielska atmosfera w zespole!

Jeśli chcesz dołączyć do zespołu, w którym będziesz miał wpływ na zmiany, zostaniesz wysłuchany, a firma da Ci możliwość rozwoju razem z nią, to skontaktuj się z nami!

Przewiń do profilu firmy