Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy specjalista ds. sprzedaży.

KSM VISION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

4 5005 500 brutto / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące wsparcie działań handlowych (realizowanie jasno sprecyzowanych celów, cold calling, budowanie bazy i generowanie Lead’ów)

  • Wsparcie procesu ofertowania

  • Organizacja spotkań oraz podróży służbowych

  • Współpraca z zespołami wewnątrz organizacji

  • Dbanie o spójny wizerunek firmy, wewnątrz i na zewnątrz organizacji

  • Analiza działań własnych oraz oraz działań konkurencji

  • Obsługa firmowych mediów społecznościowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (min. I stopnia, preferowane kierunki: zarządzanie, finanse, marketing, psychologia, socjologia)

  • Minimum 2 letnie doświadczenie pracy, najlepiej na podobnym stanowisku

  • Język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację w mowie i piśmie (min. B2/C1)

  • Praktyczna umiejętność obsługi programów pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point)

  • Wysoka kultura osobista, umiejętność budowania i rozwijania pozytywnych relacji, ogólna znajomość savoir-vivre w biznesie

  • Samodzielność, odpowiedzialność, umiejętność organizacji pracy własnej, orientacja na cel, entuzjazm w działaniu

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy w call center

  • Znajomość obsługi mediów społecznościowych i narzędzi do marketingu e-mailowego

  • Łatwość komunikowania się przez telefon i otwierania relacji (door opener)

  • Obycie z rysunkiem technicznym

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Zatrudnienie w szybko rozwijającej się firmie zorientowanej na innowacje technologiczne

  • Przyjazne środowisko pracy w zmotywowanym zespole, atmosfera StartUp’owa

  • Możliwość rozwoju i zarządzania swoją ścieżką kariery

  • Możliwość inicjowania i zarządzania własnymi projektami (jeśli masz taką potrzebę, dostaniesz od nas szanse na wdrożenie i zrealizowanie dowolnego projektu)

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

KSM Vision jest prosperującym start-upem specjalizującym się w systemach do kontroli jakości. Nasz zespół inżynierów i konstruktorów projektuje inteligentne systemy wizyjne mające na celu kontrolę produkcji na liniach produkcyjnych. Nieustannie rozwijamy swoje kompetencje w przemysłach takich jak farmaceutyczny, spożywczy, kosmetyczny oraz budowlany. Szukamy ciekawych i pracowitych osób, które tak jak my wierzą, że skuteczne rozwiązania zapewnią Klientowi w pełni efektywną produkcję.

Wierzymy, że ręczna kontrola jakości produkcji jest przeszłością. Dlatego priorytetem dla nas jest rozwijanie własnych technologii, patentowanie systemów oraz uczenie maszyn przez algorytmy oparte na sieciach neuronowych.

KSM Vision obecnie realizuje wdrożenia u klientów referencyjnych oraz pozyskała finansowanie w postaci inwestycji funduszy prywatnych, co umożliwia nam dynamiczny rozwój. Poszukujemy osoby, która oprócz codziennego wspierania działań handlowych w firmie, będzie zaangażowana w jej rozwój poprzez udział w budowaniu i monitorowaniu bazy klientów firmy oraz inicjowaniu i prowadzeniu własnych projektów.

Jeżeli chcesz dołączyć do ambitnego zespołu i razem z nami zmieniać oblicze nowoczesnej produkcji, dobrze trafiłeś/aś 😊

Przewiń do profilu firmy