Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy specjalista ds. sprzedaży z językiem niemieckim

MFO Spółka Akcyjna

70A

Kożuszki-Parcel (pow. sochaczewski)

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie i budowanie długotrwałych relacji z nowymi Klientami biznesowymi na rynku niemieckim

  • Negocjowanie i ustalanie warunków handlowych oraz przygotowanie ofert

  • Kompleksowa obsługa i pozyskiwanie nowych zamówień od Klientów

  • Reprezentowanie firmy na targach krajowych oraz międzynarodowych wydarzeniach branżowych

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego, umożliwiająca swobodną komunikację

  • Znajomość języka polskiego na poziomie przynajmniej komunikatywnym

  • Nastawienie na cel

  • Chęć wyszukiwania i kontaktowania się z nowymi Klientami

  • Dobra organizacja pracy

  • Pierwsze doświadczenia w pozyskiwaniu i/lub obsłudze Klientów

  • Chęć rozwoju swojej kariery w sprzedaży i bycia samodzielnym handlowcem

  • Zaangażowanie, komunikatywność i otwartość na pracę w zespole

To oferujemy

  • Praca w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie notowanej na GPW

  • Współpraca z Klientami biznesowymi

  • Zdobycie i rozwój umiejętności sprzedażowych

  • Codzienna komunikacja w języku/ językach obcych - współpracujemy z Klientami na całym świecie

  • Umowa o pracę od pierwszego dnia

  • Wynagrodzenie dające satysfakcję oraz atrakcyjny system bonusowy zależny jedynie od wyników Twojej pracy

  • Bogaty pakiet w LUX-MED, pozwalający zadbać o zdrowie

  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego (dla pracownika i członków jego rodziny)

  • Deklarujemy, nie tylko w ogłoszeniu, że u nas chęć rozwoju i podnoszenia kwalifikacji to coś, na co stawiamy 😊

MFO S.A. to największy na rynku polskim oraz liczący się w Europie i na świecie producent profili stalowych. Dzięki wykwalifikowanemu zespołowi pracowników od lat skutecznie wdrażamy nowoczesne technologie i staramy się sprostać potrzebom naszych Klientów.

Przewiń do profilu firmy

Szukamy osoby do biura w Warszawie, ale jeśli ktoś mieszka bliżej Sochaczewa, będzie mógł pracować w Kożuszkach Parcel.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.