Ta oferta pracy jest nieaktualna od 33 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży

  • Zabrze, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 4 - 6 tys. zł brutto
  • 14.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Skubacz.pl Sp. z o.o.

    Lubisz Internet i ludzi?

    Jeśli dwa razy odpowiedziałeś TAK, to dobrze trafiłeś, zapraszamy!

      Restaumatic.com to innowacyjny systemem zamawiania jedzenia online dla restauracji. Nasze rozwiązanie udostępniany w postaci profesjonalnych stron WWW lub Aktywnego Menu (sam system). Nie mamy sobie równych w całej Europie!

    W Polsce w ciągu 3 lat pozyskaliśmy do współpracy 1500 restauracji.

    Przykładowe wdrożenia:

    Handmade, Twoje ŚniadaniePyszna Buła, JaniPizza, Nowojorska Pizza itd. itd.

    W związku z dynamicznym rozwojem usługi Restaumatic.com poszukujemy 3 świetnych kandydatów (takich jak Ty!) na stanowisko:

    Miejsce pracy: Zabrze
    Numer referencyjny: HSM-pracuj.pl-grudzień 2017
    Wynagrodzenie: 4 - 6 tys. zł

    Opis stanowiska:

    Głównym zadaniem osoby na stanowisku Handlowca jest sprzedaż usługi stron WWW dla restauracji lub Aktywnego Menu (wtyczka do istniejącej strony lokalu). Działamy w systemie SaaS (Software as a Service). To najnowszy trend na Zachodzie udostępniania tego typu rozwiązań.

    UWAGA: do podjęcia pracy nie jest wymagana wiedza specjalistyczna z zakresu programowania i tworzenia stron internetowych. Liczą się umiejętność rozmawiania z ludźmi (co to wcale nie jest takie oczywiste wbrew pozorom) ! Całej reszty Cię nauczymy!

    Dodatkowe obowiązki to (pokażemy i przeszkolimy):

    • Utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami;
    • Doradztwo w zakresie marketingu internetowego;
    • Wsparcie techniczne dla współpracujących lokali;
    • Praca stacjonarna, od poniedziałku do czwartku w godzinach 8:00-16:30... a w piątki kończymy już o 14:00 :-)

    Poszukujemy osób, które posiadają:

    • doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta
    • umiejętność pracy w zespole,
    • umiejętność organizacji pracy własnej,
    • wysoką kulturę osobistą
    • umiejętność szybkiego uczenia się i chęć rozwoju,
    • chęć osiągania celów i realizację zadań.
    • Poczucie humoru jest ABSOLUTNIE obowiązkowe!

    Proponujemy:

    • Pracę w zgranym zespole i z "fajnym" szefem (starszy, ale jest ok ) - zobacz
    • Atrakcyjne wynagrodzenie (2500-5000 zł netto), umowę o pracę.
    • Olbrzymią możliwość rozwoju i awansu zawodowego oraz finansowego.
    • Pracę w dynamicznie rozwijającym się start-up. Właśnie wystartowaliśmy w Rosji i Rumunii.
    • Możliwość pracy z ludźmi sukcesu z branży Internetu. Naszymi wspólnikami są twórcy takich serwisów jak docplanner.com, ZnanyLekarz.pl, brainly.com Zadane.pl, GoldenLine.pl, Niania.pl czy Elpassion.com, Unamo.com itd.
    • Nasz wspólnik to stały bywalec Forbes'a - zobacz
    • Świetną atmosferę pracy w zgranym zespole.
    • Samodzielność, odpowiedzialność oraz przestrzeń do realizacji swoich pomysłów.
    • Narzędzia pracy (służbowy laptop i telefon).

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Uwaga: startujemy od  15.08.2018

    Jeśli nie chcesz się nudzić oraz zależy Ci na rozwoju, to aplikuj teraz!

    Możesz tylko wygrać:)

    CV oraz List Motywacyjny prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ
    znajdujący się na dole ogłoszenia.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Skubacz.pl z siedzibą w Zabrzu."