Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Standaryzacji

Eurocash S.A.O firmie

  • Lublin, lubelskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

EUROCASH DYSTRYBUCJA

to lider na rynku dystrybucji FMCG w Polsce stale rozwijający elektroniczne kanały wsparcia sprzedaży i komunikacji B2B. Ze swoimi klientami – właścicielami małych i średnich sklepów spożywczych buduje długotrwałe relacje oparte na ofercie, obsłudze i technologii.

Aktualnie do Działu Operacyjnego sieci franczyzowych poszukujemy kandydatów na poniższe stanowisko.

DO TWOICH GŁÓWNYCH ZADAŃ NA TYM STANOWISKU NALEŻEĆ BĘDZIE:

  • wdrażanie standardów wizualizacji i aranżacji sieci
  • dbanie o podnoszenie jakości placówek handlowych pod względem wizualizacji
  • prowadzenie dokumentacji biurowej
  • współpraca z zewnętrznymi firmami reklamowymi , Franczyzobiorcami itp.

OCZEKUJEMY:

  • wykształcenia wyższego, (ukończone min. studia I stopnia)
  • komunikatywności
  • operatywności w działaniu
  • wyobraźni przestrzennej i kreatywności
  • dobrej znajomości obsługi komputera (pakiet MS Office,)
  • umiejętności dobrej organizacji czasu pracy oraz ustalania priorytetów
  • czynnego prawa jazdy kat. B
  • dyspozycyjności do wyjazdów

MILE WIDZIANA ZNAJOMOŚĆ W STOPNIU PODSTAWOWYM OBSŁUGI PROGRAMU Corel Draw

W ZAMIAN MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • ciekawą pracę i wyzwania umożliwiające rozwój własnych kompetencji
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • odpowiedzialne obowiązki i pracę w profesjonalnym zespole
  • samodzielność w realizacji zadań
  • bogaty pakiet socjalny (m.in. karty fitness, pakiet medyczny, paczki świąteczne, pikniki rodzinne itp.).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy