Młodszy specjalista ds. statystyki i rozliczeń usług medycznych

Salve Sp. z o.o., Sp.k.O firmie

Salve Sp. z o.o., Sp.k.

Srebrzyńska 14

Łódź

Centrum Medyczne SALVE  lider wśród prywatnych placówek medycznych w województwie łódzkim zatrudni:

Opis stanowiska:

  • rozliczanie świadczeń medycznych,
  • prowadzenie rozliczeń wewnętrznych,
  • monitorowanie i analizowanie udzielanych świadczeń medycznych oraz sporządzanie raportów,
  • prowadzenie korespondencji z instytucjami i podmiotami zewnętrznymi,
  • dostarczanie statystyk i raportów na potrzeby placówek medycznych

Warunki wymagane:

  • wykształcenie wyższe
  • bardzo dobra znajomość programu Word, Excel
  • umiejętność konstruowania pism
  • zdolności analityczne

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie w pracy w biurze placówki medycznej

Oferujemy:

  • pracę w prężnie rozwijającym się Centrum Medycznym o stabilnej pozycji rynkowej
  • pracę w młodym zespole
  • przyjazne i uporządkowane środowisko pracy
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • umowa o pracę na pełen etat
  • pakiety sportowe

CV, list motywacyjny prosimy przesyłać klikając w przycisk aplikowania

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy