Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. studentów

Wyższa Szkoła Europejska im. ks. J. Tischnera O firmie

Wyższa Szkoła Europejska im. ks. J. Tischnera

al. Jana Pawła II 39A

Kraków

Wyższą Szkołę Europejską im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie tworzą ludzie, dzięki którym  z sukcesem łączymy naukę, pasję do zmian, poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań i doskonałą atmosferę. Takich ludzi skupiamy zarówno wśród kadry dydaktycznej, jak i administracyjnej. Wszystkich, którzy pragną dołączyć do naszego grona zapraszamy do nadsyłania ofert.

Opis stanowiska:

  • bieżąca obsługa kandydatów, studentów oraz absolwentów WSE zarówno w kontakcie bezpośrednim jaki i telefonicznym oraz mailowym;
  • koordynacja prac związanych ze stypendiami;
  • rozpatrywanie wniosków studenckich;
  • prowadzenie bieżącej dokumentacji przebiegu studiów studentów wyznaczonych kierunków;
  • współpraca z klientami wewnętrznymi jak i zewnętrznymi Uczelni.

Oczekiwania / profil kandydata:

  • wykształcenie wyższe – preferowane kierunki: ekonomia, administracja lub pokrewne;
  • umiejętności budowania pozytywnych relacji z klientem, których podstawą będzie wysoka jakość obsługi i zaufanie;
  • samodzielności w wykonywaniu powierzonych obowiązków;
  • dobra znajomość pakietu MS Office;
  • znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2;
  • dokładności, samodzielności i bardzo dobra organizacja pracy.

W zamian za zaangażowanie w powierzone obowiązki oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • odpowiedzialne zadania do realizacji;
  • możliwość ustawicznego kształcenia się, szkolenia specjalistyczne oraz kursy językowe;
  • miłą atmosferę w zgranym zespole;
  • korzystanie z prywatnej opieki medycznej.
Dziękujemy za złożone aplikacje oraz informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Prosimy o zamieszczenie na dokumentach aplikacyjnych klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy