Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Supportu Informatycznego

Castorama Dyrekcja GeneralnaO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Windows Server

O projekcie

Jeżeli interesujesz się tematyką IT, posiadasz analityczny umysł i w kreatywny sposób poszukujesz rozwiązań, dołącz do naszego zespołu!!!

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie i obsługa zgłoszeń dotyczących awarii

  • bezpośrednie oraz zdalne wsparcie użytkowników w zakresie systemu operacyjnego i aplikacji biznesowych

  • rejestrowanie zdarzeń związanych z obiegiem sprzętu i oprogramowania

  • współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług

  • udział we wdrażaniu aplikacji biznesowych

  • współpraca z pierwszą linią wsparcia (Service Desk)

  • aktywne użytkowanie i aktualizacja Bazy Wiedzy

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (informatyka lub pokrewne kierunki)

  • bardzo dobra znajomość systemu Windows oraz pakietu MS Office (obsługa i konfiguracja)

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • komunikatywność, kreatywność i szybkie przyswajanie nowej wiedzy

  • dokładność i skrupulatność w realizacji powierzonych zadań

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie w stopniu min. B2

  • znajomość języka francuskiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • wspaniałą atmosferę pracy

  • pierwszą umowę o pracę na 12 miesięcy, bez okresu próbnego

  • konkurencyjne wynagrodzenie

  • gwarantowane premie roczne

  • szereg szkoleń i rozwój

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • siłownia w biurze

  • program emerytalny

  • dofinansowanie wypoczynku

  • platforma kafeteryjna

Castorama Dyrekcja Generalna

Castorama to największa w Polsce sieć sklepów typu Home Improvement (DIY). Od lat umożliwiamy milionom Polaków poprawę warunków mieszkaniowych.

Jesteśmy częścią Grupy Kingfisher, która posiada obecnie ponad 1300 sklepów, łącznie w 8 krajach.

Przewiń do profilu firmy