Młodszy specjalista ds. systemów IT

Asseco Business Solutions S.A.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Konrada Wallenroda 4c

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • Dołącz do zespołu, który:

  • Jest odpowiedzialny za zarządzanie setkami serwerów pracujących w ramach złożonego środowiska heterogenicznego

  • Używa nowoczesnych narzędzi do automatyzacji zarządzania infrastrukturą

  • Administruje i prowadzi monitoring systemów w sposób zapewniający ich prawidłowe działanie

  • Realizuje prace wdrożeniowe i utrzymaniowe w zakresie rozwiązań systemowych z wykorzystaniem technologii Microsoft – Windows Server, SQL Server, Hyper-V, Azure

  • Utrzymuje i rozwija środowisko informatyczne Asseco BS - AD, Exchange, Office365, SharePoint, Skype

Nasze wymagania

  • Szukamy osób, które:

  • Posiadają podstawową wiedzę w zakresie systemów operacyjnych Windows/Linux

  • Chcą poznawać nowe rozwiązania i technologie serwerowe

  • Lubią wspierać mniej doświadczonych użytkowników

  • Są zaangażowane, odpowiedzialne i zdyscyplinowane

  • Potrafią docenić przewagę pracy zespołowej

  • Są gotowe do podjęcia pracy zmianowej

Mile widziane

  • Doświadczenie w zarządzaniu środowiskiem chmurowym np. Microsoft Azure, IBM Cloud

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • strefa relaksu

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne