Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. systemów IT

ERBUD S.A.

  • Toruń

    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • ERP

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie w prawidłowym funkcjonowaniu systemu klasy ERP

  • Tworzenie i aktualizacja raportów w systemie klasy ERP

  • Współpraca z dostawcami oprogramowania

  • Analiza wymagań w projektach dotyczących rozwiązań informatycznych

  • Opiniowanie rozwiązań pod kątem funkcjonalności i bezpieczeństwa

  • Merytoryczna jakość realizowanych projektów

  • Pomoc w szkoleniu użytkowników podczas prezentowania właściwości oprogramowania

  • Tworzenie dokumentacji użytkowej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (lub w trakcie studiów) techniczne w zakresie IT

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w dziale IT

  • Zainteresowanie rozwojem w zakresie utrzymania i administracji systemów klasy ERP

  • Znajomość systemów i sieci komputerowych

  • Gotowość do prowadzenia prezentacji oraz szkoleń

  • Umiejętność budowania relacji z wewnętrznymi partnerami biznesowymi

  • Profesjonalizm i zaangażowanie w realizacji zadań

  • Wysoka kultura osobista

To oferujemy

  • Pracę w firmie będącej jednym z liderów rynku budowlanego,

  • Możliwość podjęcia stałej współpracy, w pełnym wymiarze czasu pracy na podstawie umowy o prace lub kontraktu,

  • Niezbędne narzędzia pracy,

  • Naukę języków obcych zarówno poprzez lekcje stacjonarne jak i naukę on-line,

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • partnerska atmosfera współpracy

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

ERBUD S.A.

ERBUD S.A. to jedna z czołowych grup budowlanych w Polsce, realizująca wymagające projekty budowlane w segmencie komercyjnym, infrastruktury publicznej, inżynieryjno-drogowym, energetycznym i mieszkaniowym. Grupa, od ponad 25 lat działa na rynku polskim oraz na rynkach innych krajów Unii Europejskiej.

Przewiń do profilu firmy

GRUPA ERBUD jest społecznie odpowiedzialna, dlatego w 2015 powołana została Fundacja ERBUD Wspólne wyzwania im. Eryka Grzeszczaka, która pomaga w usamodzielnianiu wychowanków domów dziecka.