Ta oferta pracy jest nieaktualna od 383 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy specjalista ds. systemów logistycznych

  • Pruszcz Gdański, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 22.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

     top
    Jesteśmy firmą o międzynarodowym zasięgu, która od ponad 20 lat z sukcesem działa w branży odzieżowej. Zarządzamy pięcioma rozpoznawalnymi markami:
    RESERVED, Cropp, House, MOHITO i SiNSAY.

    Dzięki sieci prawie 1700 salonów docieramy do milionów klientów w Europie, Azji i na Bliskim Wschodzie. W naszych biurach i strukturach sprzedaży tworzymy miejsca pracy
    dla ponad 22 tys. osób.

    Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko:
    Miejsce pracy: Pruszcz Gdański

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • Kontrola poprawności funkcjonowania systemów logistycznych (systemy: WMS, MFC)
    • Współpraca z użytkownikami i dostawcą systemu,
    • Analiza i raportowanie danych odnośnie jakości procesów logistycznych i ich spójności,
    • Udział w rozwoju systemu logistycznego (systemu zarządzania magazynem),
    • Administrowanie systemem, kontrola poprawności rejestrowanych danych.

    WYMAGANIA:

    • Zdolność analitycznego myślenia,
    • Dobra znajomość pakietu MS Office, mile widziana znajomość VBA,
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
    • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

    OFERUJEMY:

    • Stabilne miejsce zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • Umowę na zastępstwo (około 1,5 roku),
    • Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym oraz świadczenia dodatkowe,
    • Ciekawą pracę w dynamicznym zespole,
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju zawodowego.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy,
    niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883).

    bottom