Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. Systemów Microsoft Windows

Eximo Project Sp. z o.o.O firmie

  • Poznańska 31, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Eximo Project Sp. z o.o.

Poznańska 31

Bydgoszcz

Technologie, których używamy

Wymagane

  • DNS

  • DHCP

System operacyjny

O projekcie

Eximo Project specjalizuje się w integracji systemów

informatycznych oraz projektowaniu infrastruktury sieciowej.

Spółka oferuje rozwiązania tworzone w oparciu o najwyższe

standardy obowiązujące na rynku nowych technologii.

Twój zakres obowiązków

  • Rozwiązywanie problemów związanych z infrastrukturą i systemami IT

  • Bezpośrednie oraz zdalne wsparcie użytkowników – druga linia wsparcia technicznego

  • Współpraca z pracownikami realizującymi zadania w obszarze infrastruktury i systemów IT

Nasze wymagania

  • Średnie lub wyższe wykształcenie techniczne

  • Co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Dobra znajomość Microsoft (Windows Server, AD, GPO)

  • Dobra znajomość usług DNS, DHCP

  • Umiejętność samodzielnego diagnozowania i rozwiązywania problemów natury systemowej

  • Znajomość języka angielskiego w zakresie pozwalającym na korzystanie z dokumentacji technicznej

  • Samodzielność, odpowiedzialność, dyspozycyjność, komunikatywność oraz zdolność do szybkiego przyswajania wiedzy

Mile widziane

  • Doświadczenie w administracji usługami Office365, Azure

  • Znajomość MS SQL Server

  • Znajomość metod i technik zarządzania usługami IT (ITIL)

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Dobra atmosferę oraz dużą samodzielność pracy

  • Pracę w zespole, realizującym interesujące projekty dla firm z różnych sektorów gospodarki

  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)

  • Nowoczesne narzędzia pracy oraz dofinansowanie do zajęć sportowych

  • Ciekawe spotkania integracyjne

  • Atrakcyjne warunki finansowe, adekwatne do Twoich umiejętności i doświadczenia

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

  • swobodna atmosfera

  • wewnętrzne konkursy z nagrodami

  • możliwość awansów wewnętrznych

  • nowoczesna przestrzeń biurowa

Eximo Project specjalizuje się w integracji systemów informatycznych oraz projektowaniu infrastruktury sieciowej.

Spółka oferuje rozwiązania tworzone w oparciu o najwyższe standardy obowiązujące na rynku nowych technologii.

Przewiń do profilu firmy