Młodszy Specjalista ds. Systemów Raportowych

  • Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 2018-06-29
  • Ważna jeszcze 12 dni (do 2018-07-29)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Gdańsk
    Zakres obowiązków:
      • udział i tworzenie innowacyjnych narzędzi w zakresie raportowania jakości procesów kredytowych oraz portfela kredytowego,
      • udział w projekcie tworzenia wymagań do hurtowni danych,
      • udział w projekcie budowy i rozwój systemu raportowania z obszaru ryzyka kredytowego z wykorzystaniem szeregu narzędzi (SAS, Apex, R itp.),
      • proponowanie rozwiązań i narzędzi usprawniających pracę Departamentu,
      • przygotowywanie i utrzymanie struktur danych analitycznych z obszaru ryzyka,
      • budowa narzędzi i rekomendowanie usprawnień w obszarze analiz i raportowania.
    Oczekujemy:
      • wykształcenia wyższego (lub ostatni rok studiów) – preferowane kierunki: informatyka, matematyka, statystyka, analiza danych, ekonometria,
      • znajomości języka SQL,
      • biegłej znajomości MS Excel,
      • mile widziana jest znajomość systemów klasy Business Intelligence,
      • znajomości języka angielskiego,
      • chęci do nauki i pomysłowości.
    Oferujemy:
      • ciekawą i rozwijającą pracę w stabilnej instytucji finansowej,
      • „on the job training” i dodatkowe szkolenia,
      • pracę z zespołem ekspertów w swojej dziedzinie,
      • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
      • nowoczesne narzędzia,
      • pracę w dobrze skomunikowanej części Gdańska (Wrzeszcz) – blisko przystanki autobusowe, tramwajowe, dworzec PKP oraz SKM,
      • świetna atmosfera w pracy, wiele inicjatyw poza-pracowych związanych z naszą kulturą organizacyjną (udział w akcjach sportowych, wydarzeniach, rywalizacjach),
      • atrakcyjne świadczenia: opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie.