Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. Systemów Teleinformatycznych

DGT Sp. z o.o.O firmie

DGT Sp. z o.o.

Młyńska 7

Straszyn (pow. gdański)

Twój zakres obowiązków

  • utrzymanie ciągłości działania systemów informatycznych,

  • uaktualnienia oprogramowania,

  • wsparcie klientów po rozpoczęciu użytkowania systemów,

  • współpraca z zespołem testerów i developerami.

Nasze wymagania

  • znajomość obsługi systemów operacyjnych Windows i Linux,

  • komunikatywność, umiejętność jasnego formułowania problemów i rozwiązań w kontaktach klientem,

  • dyspozycyjność, umiejętność organizacji pracy, samodzielność, zdecydowanie, punktualność, silna motywacja do pracy, łatwość nawiązywania kontaktów i kultura osobista,

  • umiejętność szybkiego uczenia się oraz samodzielnego rozwiązywania problemów, chęć zdobywania nowych doświadczeń.

  • umiejętność pracy w zespole,

  • gotowość do wyjazdów służbowych,

  • wykształcenie minimum średnie techniczne o kierunku telekomunikacja, teleinformatyka lub pokrewne,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie średnio-zaawansowanym (B1),

  • prawo jazdy kat.B.

Mile widziane

  • znajomość zagadnień z dziedziny telekomunikacji, teletransmisji, techniki radiowej,

  • doświadczenie w instalacji urządzeń telekomunikacyjnych,

  • umiejętność przygotowania okablowania strukturalnego i telekomunikacyjnego,

  • znajomość technologii sieciowych, protokołów i urządzeń.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania w pracę,

  • szkolenia podnoszące kwalifikacje,

  • kontakt z najnowszymi technologiami,

  • ciekawą i odpowiedzialną pracę,

  • przyjazną atmosferę pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • wsparcie finansowe w zakresie wyższej edukacji

  • transport zakładowy

  • grupowe ubezpieczenie Covid-19,

DGT Sp. z o.o. jest producentem i dostawcą nowoczesnych systemów teleinformatycznych.

Specjalizuje się w opracowywaniu i wdrażaniu systemów łączności dyspozytorskiej, integrujących przewodowe i radiowe środki komunikacji oraz urządzeń, należących do kategorii Internetu Rzeczy, przeznaczonych do przemysłowej transmisji danych.

Przewiń do profilu firmy