Ta oferta pracy jest nieaktualna od 26 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. Szkoleń i Administracji

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 29.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Zainteresowanym współpracą z nami oferujemy:

    Umowę o pracę;
    Prywatną opiekę medyczną, kartę multisport i inne benefity pozapłacowe;
    Ubezpieczenie grupowe w tym ubezpieczenia zdrowotne;
    Pracę w miłej atmosferze, w naszym biurze na Powiślu;
    Elastyczne godziny pracy plus możliwość pracy zdalnej.
    • Umowę o pracę;
    • Prywatną opiekę medyczną, kartę multisport i inne benefity pozapłacowe;
    • Ubezpieczenie grupowe w tym ubezpieczenia zdrowotne;
    • Pracę w miłej atmosferze, w naszym biurze na Powiślu;
    • Elastyczne godziny pracy plus możliwość pracy zdalnej.

    Opis stanowiska:

    • Organizacja szkoleń dla Przedstawicieli Towarzystwa– prowadzenie list kandydatów, współpraca z działami wspierającymi proces, raportowanie;
    • Współpraca z KNF – zgłaszanie egzaminów licencyjnych, kontrola poprawności przeprowadzania egzaminów, aktualizacja procedur;
    • Aktualizacja procedur Działu Szkoleń;
    • Współpraca z innymi działami Departamentu Sprzedaży
    • Inne zadania związane z obszarem Departamentu Szkoleń;

    Od kandydata oczekujemy:

    • Wykształcenia wyższego (preferowane kierunki administracyjne);
    • Znajomości Excela na poziomie średniozaawansowanym;
    • Orientacji na szczegóły i skupienia na detalicznych zadaniach;
    • Mile widziane doświadczenie we współpracy z KNF lub doświadczenie na podobnym stanowisku;
    • Umiejętności godzenia różnych aktywności administracyjnych w jednym czasie – prowadzenie równocześnie kilku ścieżek szkoleniowych;
    • Osoba, który dołączy do  naszego zespołu powinna być komunikatywna, zorientowana na ludzi i zadania, gotowa do współpracy i dzielenia się wiedzą.