Młodszy Specjalista ds. Szkoleń

Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego

  • ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

plac Powstańców Śląskich 1

Krzyki

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie szkoleń i warsztatów podnoszących jakość pracy osób szkolonych,

  • tworzenie skryptów rozmów i maili,

  • analizowanie efektów szkoleń.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w zakresie prowadzenia szkoleń,

  • dobra znajomość pakietu MS Office,

  • umiejętność szybkiego przyswajania dużej ilości wiedzy w krótkim czasie,

  • umiejętność organizacji pracy własnej,

  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,

  • umiejętność motywowania osób szkolonych,

  • energiczne i pozytywne usposobienie.

To oferujemy

  • stabilną pracę we Wrocławiu (praca stacjonarna)

  • dowolność przy wyborze formy zatrudnienia (UoP lub kontrakt B2B),

  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności

  • przestrzeń do wprowadzania swoich pomysłów

  • dostęp do systemu kafeteryjnego Motivizer.pl

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • wyprawka dla dziecka

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Naszą misją jest nowoczesne kształcenie. Umożliwiamy zdobywanie wiedzy i kwalifikacji zawodowych poprzez prowadzenie studiów pierwszego stopnia oraz studiów podyplomowych, także online.

Praca w WSKZ to szansa na karierę w dynamicznie rozwijającej się Uczelni. Wiemy, że za sukcesem każdej organizacji stoi silna drużyna, dlatego dbamy o to, aby poznać potrzeby naszych pracowników i dbać o ich rozwój. Nasz zespół składa się m.in ze: specjalistów z obszarów IT, obsługi studenta, marketingu, księgowości i administracji. Rozwijamy się i stale poszukujemy pracowników na nowo powstające stanowiska.

Przewiń do profilu firmy