Ta oferta pracy jest nieaktualna od 76 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. Technicznego Wsparcia Klienta

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-07-09

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Elavon provides businesses with one of the most secure, cost effective and comprehensive card payment processing services available on the market today. We are wholly owned by US Bancorp, the fifth largest financial holding in the United States of America. Elavon is a top 5 Acquirer in the European market place, with a significant presence in Ireland, the UK, Germany, Norway, Poland, Spain, Mexico, Brazil and USA. At Elavon we encourage employees to grow professionally and be challenged by a leader in the payments industry. We are looking for team members to help drive our growth. Above all, we look for people who are dedicated to providing value and superior service to our customers, to our shareholders and to our communities. Come join us.
    For more details about us please see our web site: www.elavon.com
    top

    Młodszy Specjalista ds. Technicznego Wsparcia Klienta – j. angielski

    Miejsce pracy: Warszawa

    Obowiązki:

    • Wsparcie użytkowników końcowych, działów i dostawców w zakresie technologii;
    • Codzienne wsparcie użytkowników w zakresie terminali płatniczych, rozwiązań komputerowych oraz zintegrowanych urządzeń;
    • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy Elavon;
    • Skuteczne rozpatrywanie próśb;
    • Śledzenie aktualnych zmian w procedurach;
    • Wsparcie Obsługi Klienta w osiąganiu SLA;
    • Odpowiadanie na mailowe zapytania wewnętrznych i zewnętrznych klientów.

    Wymagania:

    • Płynny angielski i polski;
    • Gotowość do pracy zmianowej;
    • Zdolności techniczne (zapewniamy szkolenie odnośnie działania terminali płatniczych);
    • Znajomość pakietu MS Office;
    • Umiejętność pracy pod presją czasu i terminów;
    • Umiejętność pracy w zespole;
    • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta;
    • Gotowość do pracy w Warszawie.

    Kandydatom na to stanowisko oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat w jednej z najszybciej rozwijających się branż w Polsce;
    • Bogaty pakiet benefitów: opieka medyczna (z opieką stomatologiczną), ubezpieczenie grupowe, karta Multisport, kursy językowe;
    • Pracę w międzynarodowym środowisku w stałym kontakcie z językami obcymi;
    • Zestaw szkoleń przygotowujących do pracy - wcześniejsze doświadczenie w branży finansowej nie jest wymagane;
    • Jasną ścieżkę awansu i możliwość rozwoju w strukturach firmy;
    • Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole nastawionym na współpracę.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając Aplikuj teraz.

    Please enclose to your application signed statement:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Elavon Financial Services Ltd. (Sp. z o.o.) Oddział w Polsce z siedzibą przy ul. Puławskiej 17, 02-515 Warszawa, dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego oraz przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. z 2002 nr 101. poz. 926 z późniejszymi zmianami). Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych w celu realizacji procesów rekrutacyjnych spółkom należącym do grupy U.S. Bancorp. Powyższe dane podaję dobrowolnie. Zostałem (-am) poinformowany (-a) o prawie dostępu do treści danych oraz możliwości ich poprawiania.”

    bottom