Młodszy Specjalista ds. Technicznej Likwidacji Szkód

  • Lublin, lubelskie
  • Specjalista
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 2019-08-23
  • Ważna jeszcze 4 dni (do 2019-09-22)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Lublin

    Twoje zadania

    • Dbanie o poprawny proces likwidacji szkód komunikacyjnych
    • Analiza uszkodzeń pojazdów/mienia i ich związku z okolicznościami powstania
    • Ustalanie odpowiedzialności firmy i wysokości świadczeń w związku ze szkodą
    • Współpraca z podmiotami zewnętrznymi w zakresie obsługi oględzin uszkodzonego mienia
    • Weryfikowanie roszczeń zgłaszanych przez podmioty zaangażowane w proces likwidacji (m.in. weryfikacje kosztorysów i faktur z warsztatów)
    • Zapewnienie poprawnego obiegu dokumentacji szkodowej pomiędzy Firmą, a podmiotami zewnętrznymi
    • Obsługa odwołań i reklamacji w zakresie technicznej likwidacji szkód
    • Udzielanie informacji Klientom w sprawach dotyczących likwidacji zgłoszonych szkód

    Nasze oczekiwania

    • Mile widziane doświadczenie w pracy w firmie ubezpieczeniowej (np. w obsłudze klienta lub likwidacji szkód)
    • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów zaocznych (mile widziane kierunki techniczne, np. budowa maszyn, pojazdów)
    • Mile widziana wiedza z zakresu budowy pojazdów, technologii naprawy pojazdów
    • Umiejętność organizacji czasu pracy oraz terminowości w realizacji powierzonych zadań
    • Dokładność i wnikliwość
    • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
    • Umiejętność szybkiego przyswajania nowych informacji oraz chęć do nauki i rozwoju

    Twoje korzyści

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, zniżki na produkty Generali)
    • Program „Bądź w Formie z Generali” – karty sportowe
    • Lekcje języka angielskiego bezpłatne i na miejscu
    • Podnoszenie kompetencji poprzez udział w szkoleniach