Logo Pracuj.pl

Junior Customer Support Specialist

Flotman Sp. z o.o.O firmie

Flotman Sp. z o.o.

Armii Krajowej 18

Bronowice Małe Wschód

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z klientami przy rozwiązywaniu problemów technicznych,
  • wsparcie techniczne użytkowników w zakresie korzystania z aplikacji,
  • wdrażanie systemu zarządzania flotą w wybranych firmach,
  • przygotowanie techniczne urządzeń wymaganych do wdrożenia rozwiązania,
  • obsługiwanie bieżących zleceń serwisowych za pośrednictwem sieci monterskiej,
  • bieżąca korespondencja z klientami.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (lub w trakcie studiów),
  • dyspozycyjność na pełny etat,
  • dobrze rozwinięte zdolności komunikacyjne, organizacyjne i analityczne,
  • silna motywacja do pracy, zaangażowanie i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • minimum 1 rok doświadczenia w obsłudze Klienta.

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • możliwość dynamicznego rozwoju w firmie technologicznej,
  • szansę sprawdzenia się w pracy przy dużych, ciekawych projektach związanych z IoT i Big Data,
  • możliwość pracy z największymi firmami w Polsce,
  • umowę o pracę,
  • pracę w młodym, profesjonalnym zespole.
  • imprezy integracyjne,
  • prywatną opiekę medyczną LUX-MED,
  • karta Multisport.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • spotkania integracyjne
  • karta Multisport

Flotman Sp. z o.o. to firma technologiczna z obszaru Big Data/IoT, jeden z liderów w branży systemów lokalizacji GPS i zarządzania flotą. W 2020 roku otrzymaliśmy tytuł Diamentu Forbes. Rok wcześniej mieliśmy także zaszczyt odebrać nagrodę Gazeli Biznesu oraz Flotowego Lidera Innowacyjności. Oferowany przez nas system był opisywany m.in. przez Puls Biznesu oraz magazyn Forbes. Spółka odnosi sukcesy dzięki zaangażowaniu osób, które ją tworzą. Poszukujemy utalentowanych i pełnych zapału do pracy specjalistów, którzy razem z nami będą budować nasz zespół, produkt i firmę. W związku z dynamicznym rozwojem aktualnie poszukujemy osoby, która będzie współtworzyła nasz dział obsługi klienta.

Aktualne oferty pracodawcy
Nr ref: 2/19

Junior Customer Support Specialist, Armii Krajowej 18, Bronowice Małe Wschód, Kraków