Logo Pracuj.pl

Młodszy Specjalista ds. Technicznych I Kontroli Jakości

Kanlux S.A.O firmie

Kanlux S.A.

Generała Władysława Sikorskiego 11

Radzionków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie techniczne dla klientów i pracowników firmy
  • Obsługa infolinii technicznej
  • Wsparcie w technicznym przygotowaniu produktu do oferty handlowej
  • Nadzór i kontrola nad zgodnością wyrobu z wymaganiami jakościowymi i normami
  • Przygotowywanie i koordynacja technicznych specyfikacji jakościowych
  • Praca z dokumentacją techniczną

Nasze wymagania

  • Wykształcenie m.in. średnie techniczne o kierunku elektrycznym lub elektronicznym
  • Praktyczna znajomość rysunku technicznego i parametrów elektrycznych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym (umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej)
  • Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy

Mile widziane

  • Mile widziana znajomość lub zainteresowanie tematyką oświetleniową

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na postawie umowy o pracę w dużej i prężnie rozwijającej się firmie z branży oświetleniowej o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pakiet benefitów: karnety sportowe, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do nauki, nauka języka angielskiego
  • Motywacyjny system wynagradzania
  • System szkoleń produktowych, podwyższających kompetencje
  • Przyjazną atmosferę pracy

Jesteśmy firmową rodziną. Dajemy Ci kompletne rozwiązania, które pomogą zrealizować Twoje marzenia. Pozwól się oczarować twórczą energią. Nam możesz zaufać.

Kanlux

więcej niż światło.

Młodszy Specjalista ds. Technicznych I Kontroli Jakości, Generała Władysława Sikorskiego 11, Radzionków