Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. Technicznych

Bemko Sp. z o.o.

  • Jawczyce (pow. warszawski zachodni)

    Jawczyce (pow. warszawski zachodni), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Testowanie nowych produktów w nowoczesnym laboratorium EMC,

  • Kontrola jakości dostaw,

  • Wprowadzanie i aktualizacja danych produktowych w systemach komputerowych,

  • Udział w projektach związanych z rozwojem bazy produktowej,

  • Udział przy opracowywaniu standardów opisów na opakowaniach zgodnie z regulacjami UE i standardami firmy

  • Ścisła współpraca z działem Technicznym, Produktu, Marketingu, Sprzedaży oraz Logistyki,

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie techniczne, preferowany profil elektryczny lub elektroniczny,

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office,

  • Umiejętność wykonywania podstawowych pomiarów metrologicznych,

  • Umiejętność pracy w zespole,

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży elektrotechnicznej

  • Umiejętność wykonywania podstawowych pomiarów elektrycznych

  • Znajomość języka angielskiego, preferowany poziom B2,

  • Wykształcenie wyższe inżynierskie

  • Znajomość programu COMARCH ERP XL

To oferujemy

  • Szkolenie przygotowujące kandydata na oferowane stanowisko,

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Stabilne warunki zatrudnienia na pełen etat w oparciu o umowę o pracę,

  • Możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia,

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy dopisać numer referencyjny: TECH/01/2021

Firma z branży elektrotechnicznej o ugruntowanej pozycji na rynku, notująca systematyczny wzrost udziału w produkcji i dystrybucji sprzętu oświetleniowego i elektrotechnicznego w kraju i za granicą w związku z rozwojem firmy poszukuje Pracownika na stanowisko: Specjalista ds. Technicznych

Przewiń do profilu firmy